Uniboardlar halen İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli, Aydın, Kocaeli, Manisa, Sakarya ve Eskişehir'deki üniversitelerde 200'den fazla ekranı ve bunlarla bütünleşik çalışan kioskları ve mobil aplikasyonu ile faaliyet göstermektedir. Amacımız hizmet verdiğimiz lokasyon adedini hızlı bir biçimde artırabilmektir. Bu amaçla Uniboardların il bazında temsilcilikleri verilmektedir. Ancak yukarıda sayılan iller için yeni yatırımcı talepleri alınamamaktadır.

İl temsilciliği almak isteyen yatırımcılardan öncelikli beklentilerimiz bulundukları illerde reklam tecrübesine ve lokal reklam satışlarını aktif bir biçimde gerçekleştirebilecek bir altyapıya sahip olmalarıdır.

Uniboardlar sadece üniversite içinde bulunan kantinlerde hizmet vermektedir. Bu sebeple alternatif yer talepleri (kolej, kampüs dışı cafe vb. yerler) karşılanamamaktadır.

Yatırımcılarımız ilk etapta mekan başına sisteme katılım bedeli ödemektedirler. Söz konusu ödemeye istinaden Uniboardlar kuruluma hazır bir biçimde gönderilmekte olup, bedele kiosk ve ses sistemi dahil, ekranlar dahil değildir. Uniboardlarda standart olarak 42" (106cm) ekran kullanılmaktadır.

Uniboardların kurulumu ile ilgili olarak teknik servis tarafımızca sağlanmaktadır. Uniboardların her türlü güncellemeleri otomatik olarak gerçekleştirilmekte olup, temsilcilerimizin güncelleme ile ilgili bir iş yükü bulunmamaktadır.

Yatırımcılarımızın gelirleri ulusal reklamlardan alınan pay, yerel reklamlardan alınan pay ve müzik gelirlerinden oluşmaktadır. Bu zamana kadarki işletme tecrübelerimiz göstermiştir ki Uniboardlar maliyetlerini (ROI) ortalama bir yılda çıkarmaktadır.

Daha detaylı bilgi için lütfen 0 (212) 2572233'ü arayınız.